Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Hengellinen Herätys Kyösti Ovaskainen Sunday, 19 January 2020
Ihminen tulimyrskyssä Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 12 January 2020
Ellette tee parannusta Veikko Kämppi Sunday, 05 January 2020
Jumalan Valtakunta Esa & Marianne Pyykkönen Sunday, 29 December 2019
Joulukirkko Ps. Jukka Tuovinen Wednesday, 25 December 2019
Anteeksiantamus Jukka Siiteri Sunday, 08 December 2019
Kuuliaisuus on Parempi kuin Uhri Kyösti Ovaskainen Sunday, 01 December 2019
Uskon Voittoisa Voima! Auvo Karjalainen Sunday, 24 November 2019
Kahdentoista Kiven Sanoma Cristian Rotaru Sunday, 17 November 2019
Lähetyskokous Veikko Kämppi Sunday, 10 November 2019
Iankaikkisuus - Taivas vai Helvetti? Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 03 November 2019
Pyhä Henki ja helluntailaisuus Dr David Perry Sunday, 27 October 2019
Taivas Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 20 October 2019
Johdanto Pyhitykseen Kyösti Ovaskainen Sunday, 13 October 2019
Uskon ABC, osa 2 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 06 October 2019
Jumalan Valinta, Johdatus ja Kutsumus Tehtävään Auvo Karjalainen Sunday, 29 September 2019
Uskon ABC Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 22 September 2019
Suomesta ja Vähän Muualtakin Martti Kamppi Sunday, 15 September 2019
8 syyskuu 2019 Veikko Kämppi Sunday, 08 September 2019
Luota Jumalaan Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 01 September 2019