Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Anteeksiantamus Jukka Siiteri Sunday, 08 December 2019
Kuuliaisuus on Parempi kuin Uhri Ps. Kyösti Ovaskainen Sunday, 01 December 2019
Uskon Voittoisa Voima! Auvo Karjalainen Sunday, 24 November 2019
Kahdentoista Kiven Sanoma Cristian Rotaru Sunday, 17 November 2019
Lähetyskokous Veikko Kämppi Sunday, 10 November 2019
Iankaikkisuus - Taivas vai Helvetti? Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 03 November 2019
Pyhä Henki ja helluntailaisuus Dr David Perry Sunday, 27 October 2019
Taivas Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 20 October 2019
Johdanto Pyhitykseen Ps. Kyösti Ovaskainen Sunday, 13 October 2019
Uskon ABC, osa 2 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 06 October 2019
Jumalan Valinta, Johdatus ja Kutsumus Tehtävään Auvo Karjalainen Sunday, 29 September 2019
Uskon ABC Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 22 September 2019
Suomesta ja Vähän Muualtakin Martti Kamppi Sunday, 15 September 2019
8 syyskuu 2019 Veikko Kämppi Sunday, 08 September 2019
Luota Jumalaan Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 01 September 2019
25 elokuu 2019 Kaija Tuovinen Sunday, 25 August 2019
18 elokuu 2019 - ota yhteys toimistoon Kari and Raija Harri Sunday, 18 August 2019
11 elokuu 2019 Jussi ja Liisa Rytkönen Sunday, 11 August 2019
Kuka on Sinun Veneessä? Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 04 August 2019
28 heinäkuu 2019 Auvo Karjalainen Sunday, 28 July 2019