Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Uusi Kutsu Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 24 January 2021
Luola Kokemus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 17 January 2021
Aika Lähteä Liikkeelle Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 10 January 2021
Kiitollinen Kaikesta Jukka Siiteri Sunday, 03 January 2021
Vaikeuksia ja Kärsimystä Sigy Thomas Sunday, 13 December 2020
Toivoa On Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 06 December 2020
Auvo Karjalainen Puhe Auvo Karjalainen Sunday, 29 November 2020
Viisaus Cristian Rotaru Sunday, 22 November 2020
Luja Perustus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 15 November 2020
Martti ja Seija Kampin puhevuoroja Joosefin viitat Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 08 November 2020
Jeesuksen uhri ja vanhanliiton uhri Auvo Karjalainen Sunday, 01 November 2020
Teijo ja Mirja Arraman Vierailu Canberrassa Teijo and Mirja Arrama Sunday, 15 March 2020
Anteeksi Antava Jeesus Sigy Thomas Sunday, 08 March 2020
Valvokaa ja Rukoilkaa Ettei... Veikko Kämppi Sunday, 01 March 2020
Todistuskokous Kaija Tuovinen Sunday, 23 February 2020
Ps. Jukka Tuovinen Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 16 February 2020
Uskon vaelluksen koko kirjo Auvo Karjalainen Sunday, 09 February 2020
Kuuleeko Jumala minun rukouksen? Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 02 February 2020
3 tärkeintä tapahtumaa maailmassa Veikko Kämppi Sunday, 26 January 2020
Hengellinen Herätys Kyösti Ovaskainen Sunday, 19 January 2020