Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Yhdessä Toimikaamme Auvo Karjalainen Sunday, 18 July 2021
Taivas vai Kadotus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 04 July 2021
Jumala ensisijalla Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 20 June 2021
Jumala Puhdistaa Kantamaan Runsaammin Hedelmää Ruedi Gantenbein Sunday, 13 June 2021
Seurakunta - Parantava Yhteisö Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 06 June 2021
Saulus vihasta rakkauteen Auvo Karjalainen Sunday, 30 May 2021
Meidän Lähetyskäsky Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 23 May 2021
Äidin Vaikutus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 09 May 2021
Todistus ja Jumalan Sota-asu Ruedi & Kimberly Gantenbein Sunday, 02 May 2021
Jumalan Kohtaaminen - 1 Ms. 12:1-4 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 25 April 2021
Todistuskokous Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 18 April 2021
Jumalan Johdatus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 11 April 2021
Vanhan- ja Uudenliiton Seurakunta Auvo Karjalainen Sunday, 21 March 2021
Elämän Poluilla Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 14 March 2021
Ilosanoman Vaikutus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 07 March 2021
Taivas Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 28 February 2021
Mikä on Elämä Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 07 February 2021
Taivas Avautuu Ps. Topi Kivimaki Sunday, 31 January 2021
Uusi Kutsu Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 24 January 2021
Luola Kokemus Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 17 January 2021