Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Kuinka rohkaista itseämme Herrassa Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 23 October 2022
Muurien rakentaminen Ps. Ben Kämppi Sunday, 16 October 2022
Laakso on väliaikainen paikka Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 02 October 2022
Jumalan Rakkaus Ps. Ben Kämppi Sunday, 25 September 2022
Ole Rohkea ja Luja Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 18 September 2022
Herran Sana Auvo Karjalainen Sunday, 11 September 2022
Jumalan Kutsu Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 04 September 2022
Jumala antaa mahdollisuuden tehdä täysikäännöksen Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 28 August 2022
Gal 3:1-5 Laki ja Pelastus Sigy Thomas Sunday, 21 August 2022
Kristillinen lähetystyö Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 14 August 2022
Veri - sovituksen väline Auvo Karjalainen Sunday, 07 August 2022
Kertomuksia Lähetystyöstä Tom & Emma Pesonen Sunday, 31 July 2022
Opetuslapsena Olemisesta Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 24 July 2022
Isä Meidän Rukous Osa 6 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 10 July 2022
Voice of the Martyrs Ray Wadeley Sunday, 26 June 2022
Galatalaiskirje 2:11-21 Sigy Thomas Sunday, 19 June 2022
Isä Meidän Rukous Osa 5 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 12 June 2022
Isä Meidän Rukous Osa 4 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 29 May 2022
Äitienpäivä Veikko Kämppi Sunday, 08 May 2022
Kutsumus Auvo Karjalainen Sunday, 01 May 2022