Saarnojen Äänitteet


Player needs JavaScript turned on.

Title Speaker Date
Galatalaiskirje 2:11-21 Sigy Thomas Sunday, 19 June 2022
Isä Meidän Rukous Osa 5 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 12 June 2022
Isä Meidän Rukous Osa 4 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 29 May 2022
Äitienpäivä Veikko Kämppi Sunday, 08 May 2022
Kutsumus Auvo Karjalainen Sunday, 01 May 2022
Filippus ja Etiopialainen Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 24 April 2022
Pääsiäisunnuntai - Rohkeutta Kristuksessa Dr David Perry Sunday, 17 April 2022
Jumalan Ystävä Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 03 April 2022
Menkää ja tehkää opetuslapsia Jeesukselle Ruedi Gantenbein Sunday, 27 March 2022
Turvallinen Elämä Jumalan Kanssa Sunday, 20 March 2022
Isä Meidän Rukous Osa 2 Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 13 March 2022
Lähetystyö Kari and Raija Harri Sunday, 06 March 2022
Galatalaiskirje 2 - Paavali ja Jerusalemin Neuvosto Sigy Thomas Sunday, 27 February 2022
Isä Meidän Rukous Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 20 February 2022
Auvo Karjalainen Auvo Karjalainen Sunday, 13 February 2022
Epäjumalan palvojasta, Jumalan palvojaksi Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 06 February 2022
Henkilökohtainen Jumal' Suhde Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 16 January 2022
Enemmän ja Enemmän Hänen Kaltaiseksi Ruedi Gantenbein Sunday, 08 August 2021
Elämä Jumalan Läsnäolossa Ps. Jukka Tuovinen Sunday, 01 August 2021
Yhdessä Toimikaamme Auvo Karjalainen Sunday, 18 July 2021